Dental ve Sessiz Kompresör Yedek Parça

NEDEN SKOMP?


SKomp sessiz ve yağsız kompresörün teknolojik kabin izolasyonu sayesinde ses seviyesinin 35-40 db arası olması, kullanılan hava rezerv tankının içi paslanmaz epoksi anti-bakteriyel boya ile kaplı, hava rezerv tankı ve diğer bileşenlerin CE sertifikalı olması sağlık sektörü vb. alanlarda rahatça kullanılmasını sağlamaktadır. Üstünde opsiyonel olarak sunulan kurutma ve şartlandırma üniteleri solunabilir hava kalitesi sunmaktadır.


SKomp Sessiz ve yağsız kompresör, yüksek verim ve performansı istenilen tüm işletmelerde olarak rahatlıkla kullanılabilir uygulama alanları genellikle sağlık sektörü ve yağsız çalışma alanları (özellikle dental kompresör) olan her yerde uygundur. Küçük ve orta büyüklükteki diş klinikleri, diş hastaneleri ve protez diş laboratuvarları, reklamcılık sektörü ve ofset baskı matbaaları, cerrahi operasyon merkezleri, ameliyathaneler, kuyumcu atölyelerinde ve küçük hobi tarzı imalathanelerinde kullanılmaktadır.
SKomp sessiz ve yağsız kompresör, yüksek üretim teknolojisi, performansı ve çok düşük bakım maliyetleri ile kendisini kısa sürede amorti eder.

Dental Kompresör sektöründe hem servis hem de sıfır ürün yapan firmamız tercih edilmek için en büyük sebebi titiz ve uygun fiyatlı çalışmasıdır.
Diş hekimi kompresör ü olarak yola çıkan firmamız bir çok diş hekimine kompresör yapması yanısıra servis vermeyede devam etmektedir.
Dental Kompresör aynı zamanda sessiz kompresör özelliği ile daha konforlu bir alan sunmaktadır. Kullanılan motorlar yağsız olup sağlık açısından dental kompresör olmaya uygun sessiz üründür. Kullanmış olduğunuz kuletaş kompresör, mgf kompresör, cattani kompresör, dürr kompresör,  puma kompresör veya herhangi bir sessiz kompresör, dental kompresör markası arızalanma durumunda 7/24 servis sağlayan SKomp firmamıza kolaylıkla ulaşabilir.

SKomp ailesi olarak 1 - 1,5 Hp sessiz ve yağsız kompresör kafaları, teflon keçeler, silindir piston gömlekleri ve daha bir çok yedek parça tarafımızca satılmakta, dilerseniz teknik ekibimiz ile monte edilmektedir.

Firmamızın bu özellikleri göz önüne alındığında size her türlü güveni vermekten Onur duyuyoruz. Firmamızı instagram ve twitterdan : dentalkompresör yazarak, facebook : sessizkompresor yazarak, linkedin de ise sessizkompresor yazarak ulaşabilirsiniz.

Dental kompresör sadece diş hekimleri için mi?

Sessiz kompresörler genelde dental kompresörler olarakta anılmaktadır. Dental kompresör denmesinin en büyük etkeni kullanılan malzemelerin paslanmaya karşı ve tamamen temiz hava çıkışına sahip olan kompresörlerdir.

Siz servis dışında dental veya sessiz kompresör satışı yapıyor musunuz?

Evet www.sessizkomp.com üzerinden ürünlerimizi görebilir, özel isteklerde de bulunabilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayacak hava miktarını beraber belirleyip en uygun dental veya sessiz kompresörün sizinle buluşmasını sağlıyoruz. 

Yeriniz nerede?

Yerimiz İstanbulun Ümraniye ilçesinde bulunmaktadır. Yerimize iletişim kısmından hem harita olarak hemde adres olarak görebilirsiniz.