Teknik Ekibimiz

Teknik ekbimiz hem telefon hemde yerinde tespit yaparak sessiz ve yağsız kompresörünüzün durumunu en ince detayına kadar inceledikten sonra size sonucu bildirir. Sessiz kompresör kafasında oluşacak durumlar karşısında yerinde müdahele edebilir. Müdahele edemediği durumlarda yedek kompresör ile işiniz yarım kalmasına izin vermez. İşinde uzman olan ekibimiz sizin her türlü sorunuza cevap verebilecek nitelikte olup, oluşan sıkıntıları işiniz yarım kalmadan çözer. 

Bizi ve ekibimizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik daima ulaşılabilir olmak ve çözüm üretmektir. Skomp ailesi olarak aynı zamanda dental kompresör üretimi de gerçekleştirdiğimiz için sorunların her ayrıntısını çözebilmekteyiz. Bizi ve ekibimizi bir kere tercih ettiğinizde başka bir arayışa girmenize gerek kalmayacaktır. 

Kompresörüm garip sesler çıkarıyor, nedeni ne olabilir?

Bu durumda sessiz ve yağsız kompresörünüzün içerisinde bulunan teflon keçeler zarar görmüş olabilir. Silindir gömlek üzerinde aşınmalar olmuş olabilir. Motorunuzu inceleyerek durum tespiti yaptığımız taktirde yerinde teflon keçe veya silindirleri değiştirerek çözüme ulaştırabiliriz.

Kompresörüm çalışmayı durdurduktan sonra hava kaçırıyor, sebebi ne olabilir?

Sessiz ve yağsız kompresörünüzün çekvalf problemi olma olasılığı çok yüksektir. Çin malı bir çok dental kompresör, sessiz kompresör çok ucuz çekvalf ürünü kullanmaktadır. İçerisinde bulunan sibop zamanla aşınıp havayı kesmeyi durdurmaz, bu durumda çekvalf değişimi ya da içersinde bulunan lastik zımparalanması, değişimi gerekebilir.

Sessiz kompresörüm kalkış yapmıyor?

Kompresörünüz üzerinde bulunan sessiz kompresör kafasına bağlı olan termikler atmış olabilir. Çok fazla kullanımlarda ısınan motor termik attırarak kalkış yapmayabilir. Yerinde inceleme yaparak sorunu çözüme ulaştırabiliriz.